Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення у Черкаській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

У Черкаській області найбільшими викиди забруднюючих речовин від пересувних джерел були у 2017 році, а саме 65 132,2 тонн. Мінімальний показник припадає на 2020 р. та становить 65 132,2 тонн.

У 2021 році кількість у повітря Черкащини потрапило 56 620,2 тонн забруднюючих речовин, що на 7,94 % перевищує показник 2020 року, втім на 5,46 % менше за 2016 рік.

Порівняно з іншими регіонами найменшими викиди забруднюючих речовин на Черкащині були у 2016 і 2018 роках, – тоді регіонові належало восьме місце. В інших аналізованих роках Черкаська область розташовувалася на сьомому місці рейтингу.

У 2021 році найближчими “сусідами” Черкащини у рейтингу були Полтавська та Запорізька області (з більшим показником), а також Вінницька та Донецька області (з меншим показником).

Примітки:

  1. Дані відображають викиди від автомобільного транспорту і розраховані на основі даних про кінцеве використання палива автомобільним транспортом, наведених у енергетичному балансі України. Розподіл даних щодо викидів забруднюючих речовин за регіонами здійснено на підставі даних форми №1-торг (нафтопродукти) про обсяг роздрібного продажу світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, та даних форми №4-мтп (річна) про обсяг кінцевого використання палива автомобільним транспортом юридичних осіб.
  2. У порівняльному аналізі використовувалися дані щодо 24-х регіонів, без урахування окупованої АР Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Також до даних Київської області не включені дані міста Києва, оскільки вони обліковуються окремо.

Джерела даних:

  1. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
23 Листопада 2021

Викиди забруднюючих речовин

23 Листопада 2021

Кількість заповідників і природних національних парків

23 Листопада 2021

Забір та використання води

23 Листопада 2021

Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення