Будинки-інтернати для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю (дорослих і дітей та молоді) (на кінець року) у Луганській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю є стаціонарним інтернатним закладом соціального захисту, що утворюється для цілодобового проживання (перебування) та догляду за громадянами похилого віку та особами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового, медичного обслуговування, соціальних послуг і комплексу реабілітаційних заходів.

Якщо у 2000 році в Луганській області працювали 14 будинків-інтернатів, то у 2005 році їх кількість збільшилася до 19 закладів. У 2015 році число будинків-інтернатів в регіоні знову зменшилося, – до 10 одиниць, і таким вже і залишалося до 2020 року.

У 2020 році така ж кількість будинків-інтернатів нараховувалася у Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях. Менший показник мали Вінницька та Чернігівська області (9 закладів), а більший – Київська (11 закладів), Сумська, Кіровоградська (12 закладів) області.

Примітки:

  1. За даними Міністерства соціальної політики України.
  2. З 2014 р. дані наведено без урахування частини тимчасово окупованих територій у Луганській області.
  3. У порівняльному аналізі використовувалися дані щодо 24-х регіонів, без урахування окупованої АР Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Також до даних Київської області не включені дані міста Києва, оскільки вони обліковуються окремо.

Джерела даних:

  1. Дані за 2000-2018 рр. згідно з Статистичним щорічником України за 2018 р., підготовленим Державною службою статистики України.
  2. Дані за 2019 р. згідно з Статистичним щорічником України за 2019 р., підготовленим Державною службою статистики України.
  3. Дані за 2020 р. згідно з Статистичним щорічником України за 2020 р., підготовленим Державною службою статистики України.

 

Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
23 Листопада 2021

Інтернатні заклади та заклади соціального захисту для дітей

23 Листопада 2021

Будинки-інтернати для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю (дорослих і дітей та молоді)

23 Листопада 2021

Кількість дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, за місцем перебування