Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Харківській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

У 2010 р. Харківська область мала найменше для неї значення індексу сільськогосподарської продукції (88,6 %), а у 2013 р. – найбільше (120 %).

На кінець аналізованого періоду (у 2018 році) індекс сільськогосподарської продукції Харківської області оцінювався в 106 %. За цим показником Харківщина займала 12-те місце серед інших областей. При цьому 9-те, 10-те, 11-те місце належало Луганській, Закарпатській, Миколаївській областям відповідно. На 13-му, 14-му, 15-му місцях розташувалися Чернівецька, Тернопільська, Львівська області відповідно.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво