Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Хмельницькій області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Максимального індексу сільськогосподарської продукції Хмельницька область досягла у 2014 р., а саме 115,4 %. А вже наступного 2015-го року показник області оцінюється як мінімальний для аналізованого періоду, а саме 87,3 %.

У 2018 р. індекс сільськогосподарської продукції Хмельниччини становив 102,6 %. За цим показником Хмельницькій області належало 18-те місце серед інших регіонів.

Вище за Хмельниччину у рейтингу розмістилися Дніпропетровська, Волинська, Львівська області, а нижче – Рівненська, Івано-Франківська, Одеська області.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво