Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Кіровоградській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Максимуму індекс сільськогосподарської продукції Кіровоградщини досягнув у 2013 році, а саме 127,9 %. Найменше значення показника було зафіксоване у 2017 р. і становило 86,1 %.

В останньому аналізованому році (2018 р.) індекс сільськогосподарської продукції Кіровоградської області дорівнював 120,6 %. За розміром індексу Кіровоградщина була четвертою областю серед інших регіонів. Більший показник мали лише Полтавська, Київська, Черкаська області. Менший за Кіровоградщину індекс був у Житомирській, Сумській, Чернігівській областях.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво