Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Київській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Найменший індекс сільськогосподарської продукції Київська область мала у 2015 році, а саме 89,2 %. Пік показника припадає на 2018 р., а саме 123,8 %.

У 2018 році за розміром індексу сільськогосподарської продукції Київщина була другою областю серед інших регіонів. Більший показник мала лише Полтавська область. Менше за Київщину значення індексу мали Черкаська, Кіровоградська, Житомирська області.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво