Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Луганській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Максимальної величини індексу сільськогосподарської продукції Луганська область досягла у 2005 році, а саме 120,8 %. Найменше значення показника припадає на 2015 р., а саме 77,8 %.

У 2018 році індекс сільгосппродукції на Луганщині оцінювався в 109,2 %. За розміром показника Луганська область перебувала на дев’ятому місці серед інших регіонів. Більший індекс мали Сумщина, Чернігівщина, Вінниччина, а менший – Закарпаття, Миколаївщина, Харківщина.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.
  3. З 2014 р. дані наведено без урахування частини тимчасово окупованих територій у Луганській області.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво