Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Миколаївській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Найменший індекс сільськогосподарської продукції у Миколаївській області припадає на 2005 р., а саме 88,6 %. Найбільшим показник був у 2013 р., а саме 135,4 %.

У 2018 р. індекс сільськогосподарської продукції на Миколаївщині склав 106 %. За даним показником Миколаївська область знаходилася на 11-му місці серед інших регіонів. Більше значення індексу сільськогосподарської продукції мали Вінницька, Луганська, Закарпатська області, а менше – Харківська, Чернівецька, Тернопільська області.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво