Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Рівненській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

У 2000 р. індекс сільськогосподарської продукції Рівненської області був найбільшим в аналізованому періоді, а саме 106,5 %. Найменше значення індексу в регіоні припадає на 2015 р. – 92,8 %.

У останньому аналізованому році (2018 р.) індекс сільськогосподарської продукції дорівнював 102,5 %.

У 2018 році серед інших регіонів Рівненська область займала 19-те місце за даним показником. Нижче у рейтингу розташувалися Івано-Франківська, Одеська, Херсонська області; вище – Хмельницька, Дніпропетровська, Волинська області.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво