Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Сумській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Найбільший індекс сільгосппродукції Сумської області припадає на 2000 р., а саме 124,3 %. У 2010 р. область досягнула мінімального значення показника, а саме 89,9 %.

На кінець аналізованого періоду (2018 р.) індекс сільськогосподарської продукції Сумщини дорівнював 111,5 %. За даним індексом поміж інших регіонів Сумська область розташовувалася на шостому місці рейтингу. 3-тє, 4-те, 5-те місце належало Черкаській, Кіровоградській, Житомирській областям відповідно. Чернігівська, Вінницька, Луганська області зайняли 7-ме, 8-ме, 9-те місця відповідно.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво