Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Тернопільській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Найбільше значення індексу сільськогосподарської продукції Тернопільська область мала у 2000 році, а саме 116,3 %. Найменшим індекс на Тернопільщині був у 2015 році, а саме 88,8 %.

Станом на 2018 р. індекс сільгосппродукції Тернопільської області становив 103,9 %. За даним індексом Тернопільщина займала 14-те місце серед інших регіонів. Як області з більшим індексом сільськогосподарської продукції оцінюються Миколаївщина, Харківщина, Чернівеччина. Меншим показник був у Львівщини, Волині та Дніпропетровщини.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво