Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Вінницькій області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Індекс сільськогосподарської продукції 2013-го року був для Вінницької області найбільшим в аналізованому періоді: він становив 123,3 %. Найменший індекс Вінниччини припадає на 2015 р. і становив 91,8 %.

У 2018 р. показник області оцінюється в 110,6 %. За розміром індексу сільськогосподарської продукції Вінницька область знаходилася на 8-му місці серед 24-х порівнюваних регіонів. Кращі за Вінниччину позиції щодо індексу мали Житомирська, Сумська, Чернігівська області, а гірші – Луганська, Закарпатська, Миколаївська області.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво