Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Волинській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Максимуму індекс сільськогосподарської продукції Волинської області досягнув у 2014 р. – 106,3 %. А вже наступного 2015 року Волинь мала найменше для неї значення індексу – 95,4 %.

У 2018 р. індекс сільськогосподарської продукції Волинської області складав 103,2 %. За величиною індексу Волинська область займала 16-те місце рейтингу серед інших регіонів. Чернівецька, Тернопільська, Львівська області розмістилися у рейтингу вище за Волинь, а Дніпропетровська, Хмельницька, Рівненська області – нижче.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво