Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Запорізькій області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

2013 рік у Запорізькій області оцінюється як період з найбільшим індексом сільськогосподарської продукції: показник становив 134,4 %. У 2018 році Запорізька область характеризується найменшим індексом сільськогосподарської продукції, а саме 85,6 %.

У 2018 році Запорізька область була останнім регіоном за розміром даного індексу. Вище за неї у рейтингу розмістилися Одеська, Херсонська, Донецька області.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво