Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) у Житомирській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Індекс сільськогосподарської продукції Житомирської області досягнув максимуму в 2016 р.: він становив 116,7 %. Найменше значення індексу припадає на 2015 р. – 91,2 %.

У 2018 р. індекс сільськогосподарської продукції Житомирщини становив 111,9 %. За величиною індексу Житомирська область була п’ятим регіоном серед 24-х областей. 2-ге, 3-тє, 4-те місце рейтингу займали Київська, Черкаська, Кіровоградська області відповідно. На 6-му, 7-му, 8-му місці розташувалися Сумська, Чернігівська, Вінницька області.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво