Індекси сільськогосподарської продукції (до попереднього року) в Одеській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Індекс сільськогосподарської продукції відображає рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства (рослинництва та тваринництва), виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах. При цьому, постійні ціни – середньозважені ціни року, прийнятого за основу для порівняння.

Найменший індекс сільськогосподарської продукції в Одеській області був зафіксований у 2005 р. – 83 %. Максимальної величини індекс досягнув у 2013 році, а саме 141,1 %.

У 2018 році індекс сільськогосподарської продукції Одещини складав 101,1 %. За даним показником Одеська область займала 21-ше місце серед інших регіонів. Вище за Одещину у рейтингу розташувалися Хмельницька, Рівненська, Івано-Франківська області, а нижче – Херсонська, Донецька, Запорізька області.

Примітки:

  1. Дані розраховано за постійними цінами 2010 року.
  2. У порівнянні показників регіонів України не включені дані щодо АР Крим та м. Севастополя, а також у даних Київської області не враховані показники м. Києва, оскільки вони обліковуються окремо. Всього порівнювалося 24 регіони.

Джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготовлений Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво