Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення (на одну особу)

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

У 2021 році в Україні на одну людину припадало 37,4 кг викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря (тут і далі маються на увазі викиди від пересувних джерел забруднення), що на 8,72 % більше за 2020 рік.

У 2020 році атмосферні викиди забруднюючих речовин складали 34,4 кг (із розрахунку на одну особу), що на 12,24 % менше за 2019 рік.

У 2019 році даний показник оцінювався в 39,2 кг на особу, що на 2,62 % більше за 2018 рік.

Найбільша кількість викидів забруднюючих речовин (у розрахунку на одну особу) останні три роки спостерігається у Київській області (за даними 2021 року 76,9 кг на особу). З 2017 року регіоном, у якому показник оцінюється як найменший, є Луганська область. У 2021 році на Луганщині на одну особу припадало 7,7 кг викидів забруднюючих речовин.

Довідково: дані щодо обсягів викидів забруднюючих речовин за видами речовин – тут; дані щодо загальної кількості викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення – тут.

Примітки:

  1. Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.
  2. Дані відображають викиди від автомобільного транспорту і розраховані на основі даних про кінцеве використання палива автомобільним транспортом, наведених у енергетичному балансі України. Розподіл даних щодо викидів забруднюючих речовин за регіонами здійснено на підставі даних форми №1-торг (нафтопродукти) про обсяг роздрібного продажу світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, та даних форми №4-мтп (річна) про обсяг кінцевого використання палива автомобільним транспортом юридичних осіб.
  3. Дані за 2021 р. – попередні.

Джерела даних:

  1. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
23 Листопада 2021

Викиди забруднюючих речовин

23 Листопада 2021

Кількість заповідників і природних національних парків

23 Листопада 2021

Забір та використання води

23 Листопада 2021

Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення