Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення у Дніпропетровській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Пересувними джерелами найменші обсяги забруднюючих речовин в атмосферне повітря Дніпропетровщини було викинуто у 2020 році, а саме 126 005,9 тонн. Найбільший показник регіону припадає на 2021 рік, а саме 133 461,2 тонн, що на 5,92 % більше за попередній рік.

За п’ять років (2016-2021 рр.) кількість викидів забруднюючих речовин у Дніпропетровській області зросла на 0,65 %.

Дніпропетровщина належить до числа регіонів з найбільшою величиною викидів, зокрема у 2016-2019 рр. регіонові належало перше місце рейтингу, а у 2020-2021 роках – друге (після Київської області) місце. Найближчими “сусідами” Дніпропетровщини у рейтингу 2021 року, що мали менший показник, були Харківська та Львівська області.

Примітки:

  1. Дані відображають викиди від автомобільного транспорту і розраховані на основі даних про кінцеве використання палива автомобільним транспортом, наведених у енергетичному балансі України. Розподіл даних щодо викидів забруднюючих речовин за регіонами здійснено на підставі даних форми №1-торг (нафтопродукти) про обсяг роздрібного продажу світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, та даних форми №4-мтп (річна) про обсяг кінцевого використання палива автомобільним транспортом юридичних осіб.
  2. У порівняльному аналізі використовувалися дані щодо 24-х регіонів, без урахування окупованої АР Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Також до даних Київської області не включені дані міста Києва, оскільки вони обліковуються окремо.

Джерела даних:

  1. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
23 Листопада 2021

Викиди забруднюючих речовин

23 Листопада 2021

Кількість заповідників і природних національних парків

23 Листопада 2021

Забір та використання води

23 Листопада 2021

Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення