Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення у Луганській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Максимальна кількість викидів забруднюючих речовин у Луганській області була зафіксована у 2016 році, а саме 37 665,6 тонн. Найменшим показник регіону був у 2020 році, а саме 15 107,3 тонн.

У 2021 році кількість забруднюючих речовин, що потрапили в атмосферне повітря Луганщини складала 16 196,4 тонн. Даний показник на 7,21 % більше за 2020 рік та на 57 % менше за 2016 рік.

Луганська область є регіоном з найменшою кількістю викидів забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення. Виключенням в аналізованому періоді був лише 2016 р., коли регіонові належало 21-ше місце рейтингу.

Вище за Луганщину у рейтингу 2021 року розташувалися Чернівецька та Чернігівська області.

Примітки:

  1. Дані наведено без урахування частини тимчасово окупованих територій у Луганській області.
  2. Дані відображають викиди від автомобільного транспорту і розраховані на основі даних про кінцеве використання палива автомобільним транспортом, наведених у енергетичному балансі України. Розподіл даних щодо викидів забруднюючих речовин за регіонами здійснено на підставі даних форми №1-торг (нафтопродукти) про обсяг роздрібного продажу світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, та даних форми №4-мтп (річна) про обсяг кінцевого використання палива автомобільним транспортом юридичних осіб.
  3. У порівняльному аналізі використовувалися дані щодо 24-х регіонів, без урахування окупованої АР Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Також до даних Київської області не включені дані міста Києва, оскільки вони обліковуються окремо.

Джерела даних:

  1. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
23 Листопада 2021

Викиди забруднюючих речовин

23 Листопада 2021

Кількість заповідників і природних національних парків

23 Листопада 2021

Забір та використання води

23 Листопада 2021

Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення