Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення у Рівненській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Найбільше викидів забруднюючих речовин від пересувних джерел забруднення у Рівненській області було зафіксовано у 2016 році, а саме 38 265,9 тонн. Найменшим показник регіону був у 2020 році, а саме 29 438,1 тонн.

У 2021 році кількість забруднюючих речовин, що потрапили в атмосферне повітря у Рівненській області становила 32 991 тис. тонн. Даний показник на 12,07 % більший за попередній рік та 13,78 % менший за 2016 рік.

Серед інших регіонів України Рівненська область за даним показником постійно займала 20-те місце, лише у 2021 році перемістившись на 19-те місце.

Вище за Рівненщину у рейтингу знаходилися Івано-Франківська, Закарпатська, Одеська області, а нижче – Тернопільська, Волинська області.

Примітки:

  1. Дані відображають викиди від автомобільного транспорту і розраховані на основі даних про кінцеве використання палива автомобільним транспортом, наведених у енергетичному балансі України. Розподіл даних щодо викидів забруднюючих речовин за регіонами здійснено на підставі даних форми №1-торг (нафтопродукти) про обсяг роздрібного продажу світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, та даних форми №4-мтп (річна) про обсяг кінцевого використання палива автомобільним транспортом юридичних осіб.
  2. У порівняльному аналізі використовувалися дані щодо 24-х регіонів, без урахування окупованої АР Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Також до даних Київської області не включені дані міста Києва, оскільки вони обліковуються окремо.

Джерела даних:

  1. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
23 Листопада 2021

Викиди забруднюючих речовин

23 Листопада 2021

Кількість заповідників і природних національних парків

23 Листопада 2021

Забір та використання води

23 Листопада 2021

Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення