Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення у Запорізькій області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

У 2019 році кількість викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (тут і далі мається на увазі від пересувних джерел забруднення) у Запорізькій області становила 80 773,6 тонн. Даний показник є найбільшим для регіону в аналізованому періоді. Найменшою кількість викидів була у 2021 році, а саме 69 333,9 тонн. Порівняно з 2020-м роком даний показник на 14,16 % менший.

Протягом 2016-2021 років викиди забруднюючих речовин Запорізької області зменшилися на 8,86%.

З-поміж інших регіонів Запорізька область постійно займає шосте місце за обсягами викидів забруднюючих речовин. У 2021 році поруч із Запорізькою областю у рейтингу розташувалися Львівська (4-те місце), Полтавська (5-те місце), Черкаська (7-ме місце), Вінницька (8-ме місце) області.

Примітки:

  1. Дані відображають викиди від автомобільного транспорту і розраховані на основі даних про кінцеве використання палива автомобільним транспортом, наведених у енергетичному балансі України. Розподіл даних щодо викидів забруднюючих речовин за регіонами здійснено на підставі даних форми №1-торг (нафтопродукти) про обсяг роздрібного продажу світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, та даних форми №4-мтп (річна) про обсяг кінцевого використання палива автомобільним транспортом юридичних осіб.
  2. У порівняльному аналізі використовувалися дані щодо 24-х регіонів, без урахування окупованої АР Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Також до даних Київської області не включені дані міста Києва, оскільки вони обліковуються окремо.

Джерела даних:

  1. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
23 Листопада 2021

Викиди забруднюючих речовин

23 Листопада 2021

Кількість заповідників і природних національних парків

23 Листопада 2021

Забір та використання води

23 Листопада 2021

Кількість викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення