Середньомісячна заробітна плата в АР Крим

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Номінальна заробітна плата – це нарахування працівникам у грошовій та натуральній формі за відпрацьований час або виконану роботу: тарифні ставки (посадові оклади), премії, доплати, надбавки, а також інші види оплати за невідпрацьований час. Вона включає обов’язкові відрахування із заробітної плати працівників: податок на доходи фізичних осіб, військовий збір.

До номінальної заробітної плати не відносять: грошове забезпечення кадрових військовослужбовців та осіб рядового й начальницького складу; виплати, що здійснені за рахунок коштів фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця; суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що сплачуються роботодавцем.

Показник середньомісячної (за рік) номінальної заробітної плати штатних працівників визначають діленням суми нарахованого фонду оплати праці за рік на
середньорічну кількість працівників та 12 місяців.

В Україні у 2021 році середня номінальна заробітна плата зросла, однак реальна зарплата українців майже не змінилися, враховуючи рівень інфляції.

Примітки:

  1. Дані наведено до 2009р. включно по юридичних особах та їх відокремлених підрозділах, крім статистично малих підприємств, із 2010 року – по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.
  2. Мається на увазі номінальна заробітна плата.

Джерела даних:

  1. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.

 

Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
27 Листопада 2021

Темпи приросту (зниження) реального валового внутрішнього продукту

27 Листопада 2021

Рівень безробіття населення працездатного віку (у % до економічно активного населення відповідного віку)

27 Листопада 2021

Кількість зареєстрованих заяв польських працедавців про намір працевлаштувати громадянина України

27 Листопада 2021

Приватні грошові перекази в Україну у % до ВВП