Темпи приросту (зниження) реального валового внутрішнього продукту

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Валовий внутрішній продукт (ВВП) – це інтегрований показник економічного розвитку країни, який характеризує результат виробничої діяльності резидентів у межах економічної території країни і вимірюється сукупною вартістю товарів та послуг, виготовлених ними для кінцевого використання.

ВВП розраховується у фактичних цінах (номінальний ВВП) і постійних цінах (реальний ВВП).

Розрахунки ВВП ґрунтуються на міжнародних стандартах Системи національних рахунків 2008 та Європейської системи національних і регіональних рахунків 2010.
Квартальні дані ВВП і його складові коригуються на сезонність за допомогою програми DEMETRA, використовуючи метод TRAMO/SEATS.

Розрахунки показників здійснюються відповідно до Методологічних положень розрахунку валового внутрішнього продукту, Методики розрахунку квартального випуску товарів та послуг за видами економічної діяльності, Методологічних положень оновленої версії системи національних рахунків 2008 року.

За постійні ціни прийняті середні ціни 2016 року.

Примітки:

  1. З 2014 р. дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Джерела даних:

  1. Дані за 2010-2018 рр. згідно з Експрес-випуском “Валовий внутрішній продукт у І–ІV кварталах 2020 року й у 2020 році”, підготовленим Державною службою статистики України.
  2. Дані за 2019-2021 рр. згідно з статистичним збірником “Україна у цифрах, 2021“, підготовленим Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
27 Листопада 2021

Рівень безробіття населення працездатного віку (у % до економічно активного населення відповідного віку)

27 Листопада 2021

Кількість зареєстрованих заяв польських працедавців про намір працевлаштувати громадянина України

27 Листопада 2021

Приватні грошові перекази в Україну у % до ВВП

27 Листопада 2021

Приватні грошові перекази в Україну (млрд дол. США)