Виробництво буряку цукрового фабричного в Одеській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Під виробництвом буряку цукрового фабричного (далі – буряк цукровий) мається на увазі валовий збір – загальний розмір продукції, зібраної з основних, повторних і міжрядних посівів. Дані наведено у масі без землі й домішок.

Максимальні обсяги виробництва цукрового буряку в Одеській області припадають на 2000 р., а саме 214 тис. тонн. У 2013 р. було вироблено 1 тис. тонн продукції. Починаючи з 2014 р. статистичні дані щодо виробництва цукрового буряку в Одеській області містять позначку “явищ не було”, тобто збір цукрового буряку відсутній.

Отже, протягом 2000-2020 рр. показник впав на 100 %.

Серед інших регіонів за урожаєм цукрового буряку Одеська область займала 17-те місце у 2000 році; 19-те місце у 2005 році; 20-те місце у 2010 і 2013 роках.

За даними 2020 року, так само як і в Одеській області, виробництво цукрового буряку було відсутнє у Миколаївській та Луганській областях.

Примітки:

  1. Частина даних за регіонами не оприлюднювалася у зв’язку з забезпеченням конфіденційності статистичної інформації, а частина у зв’язку з тим, що виробництво було відсутнім або настільки малим, що позначалося Державною службою статистики України як “явищ не було”. Тому для порівняльного аналізу використовувалися дані за 21 регіоном (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська, Чернігівська області). При цьому до даних Київської області не включені дані міста Київ, оскільки вони обліковуються окремо.

Джерела даних:

  1. Дані за 2000-2018 рр. згідно з Статистичним збірником України за 2018 р., підготовленим Державною службою статистики України.
  2. Дані за 2019-2020 рр. згідно з Статистичним збірником України за 2020 р., підготовленим Державною службою статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво