Виробництво молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та ін.ферментованих продуктів у Дніпропетровській області

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

У 2010 році на Дніпропетровщині виготовляли 44,5 тис. тонн молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів. Дане значення є найбільшим для регіону в аналізованому періоді. Мінімальний показник Дніпропетровська область мала у 2017 році, а саме 25,8 тис. тонн.

У 2019 році (останній аналізований рік; див. примітки) обсяги виробництва даної продукції на Дніпропетровщині становили 27,6 тис. тонн, що на 5,75 % більше за попередній рік.

За 2010-2019 рр. показник області зменшився на 37,98 %.

У рейтингу регіонів за обсягами виробництва даної продукції Дніпропетровська область займала 3-тє місце (за даними 2019-го року). Більше за Дніпропетровщину виробництво мали лише Полтавська та Київська області. Меншими обсягами виробництва характеризуються Львівська та Миколаївська області.

Примітки:

  1. Статистичні дані щодо даного показника Дніпропетровської області у 2020 році відсутні, оскільки не оприлюднювалися з метою забезпечення вимог Закону України “Про державну статистику” щодо конфіденційності статистичної інформації”.
  2. Оскільки частина даних не оприлюднювалася через конфіденційність статистичної інформації, то у порівняльному аналізі використовувалися дані щодо 19-ти регіонів, а саме Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська області. Також дані щодо Київської області не включають дані міста Київ, оскільки вони обліковуються окремо..

Джерела даних:

  1. Дані за 2010-2018 рр. згідно з Статистичним щорічником України, підготовленим Державною службою статистики України.
  2. Дані за 2019-2020 рр. згідно з Статистичним щорічником України, підготовленим Державною службою статистики України.

 

 

Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
27 Листопада 2021

Темпи приросту (зниження) промислової продукції

23 Листопада 2021

Виробництво промислової продукції: виробництво меблів.

23 Листопада 2021

Виробництво окремих видів харчових продуктів та напоїв

23 Листопада 2021

Виробництво промислової продукції (Виробництво гумових і пластмасових виробів)