Виробництво промислової продукції (Виробництво гумових і пластмасових виробів)

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Примітки:

Додаткові джерела даних:

  1. Статистичний щорічник України за 2020 р., підготований Державною службою статистики України;
  2. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.

Додаткові примітки:

  1. З 2014 р. дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.
  2. Під “Суміш гумова невулканізована інша в первинних формах або у вигляді пластин, листів чи стрічок” мається на увазі “Суміш гумова невулканізована інша в первинних формах або у вигляді пластин, листів чи стрічок (у тому числі розчини та дисперсії)”.
  3. Під “Плити, листи, плiвка, фольга i стрічки, з полімерів пропілену” мається на увазі “Плити, листи, плiвка, фольга i стрічки, з полімерів пропілену, неармованi або не з’єднані з iншими матерiалами, завтовшки 0,10 мм і менше, біаксіально орієнтовані”.
  4. Під “Плити, листи, плiвка, фольга, стрічки, з непоруватих пластмас iнших” мається на увазі “Плити, листи, плiвка, фольга, стрічки, з непоруватих пластмас iнших, неармованi, неламіновані або не з’єднані з іншими матеріалами, н.в.i.у. (крім покриттів для підлоги, стін або стелi, самосклеювальних та стерильних хірургічних або стоматологічних адгезивних бар’єрних матеріалів)”.
  5. Під “Мiшки та пакети з полiмерiв етилену” мається на увазі “Мiшки та пакети (у тому числі конусоподiбнi), з полiмерiв етилену (не включаючи із синтетичних текстильних матеріалів)”.
  6. Під “Лінолеум та покриття для підлоги тверді на текстильнiй основі” мається на увазі “Лінолеум та покриття для підлоги тверді на текстильнiй основі (крім листів та пластин, які складаються тільки з маси лінолеуму)”.
  7. Під “Вироби домашнього вжитку та вироби для туалетних кімнат, з пластмас” мається на увазі “Вироби домашнього вжитку та вироби для туалетних кімнат, з пластмас (крім посуду столового та кухоного; ванн, душів та раковин, біде, унітазів, сидінь та кришок для унітазів, бачків змивних та виробів санітарно-технічних подібних)”.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
27 Листопада 2021

Темпи приросту (зниження) промислової продукції

23 Листопада 2021

Виробництво промислової продукції: машинобудування.

23 Листопада 2021

Виробництво промислової продукції: виробництво меблів.

23 Листопада 2021

Виробництво окремих видів продукції машинобудування