Виробництво промислової продукції (Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції)

Розкажіть про це друзям
Скопійовано в буфер обміну!
Завантажити данi
Джерело даних:

Серед вироблених хімічних речовин і хімічної продукції найбільші обсяги виробництва припадають на мийні засоби та засоби для чищення, а саме 191 тис. тонн (за даними 2021 року). Даний показник на 10,33 % менший за 2020 рік та на 28,2 % менший за 2013 рік.

Наступною за обсягами виробництва групою є бензол, чистотою 95 мас.% і більше, – його виробництво у 2021 році склало 141,7 тис. тонн, що на 23,86 % більше відносно 2020-го року та на 14,27 % більше відносно 2013-го року.

Виробництво фарб та лаків (на основі поліакрилових чи вінілових полімерів, диспергованих чи розчинені у водному середовищі (уключаючи емалі та політури)) оцінюється в 77,9 тис. тонн, що на 2,26 % менше порівняно з 2020-м роком, але на 5,99 % більше порівняно з 2013-м роком.

Примітки:

 1. Під “Фарби та лаки, включаючи емалі та політури” мається на увазі “Фарби та лаки, включаючи емалі та політури, на основі складних поліефірів, дисперговані чи розчинені в летких органічних розчинниках (крім тих, які з вмістом розчинника більше 50% маси розчину)”.
 2. Під “Засоби мийні та для чищення, які містять або не містять мило, включаючи допоміжні засоби для миття” мається на увазі “Засоби мийні та для чищення, які містять або не містять мило, включаючи допоміжні засоби для миття, розфасовані для роздрібної торгівлі (крім тих, що їх використовують як мило та поверхнево-активні речовини)”.
 3. Під “Засоби полірувальні, мастики та засоби подібні для догляду за дерев’яними меблями, пiдлогами” мається на увазі “Засоби полірувальні, мастики та засоби подібні для догляду за дерев’яними меблями, пiдлогами або iншими дерев’яними виробами (крім восків штучних та восків готових)”.
 4. Під “Засоби полiрувальнi та засоби подібні для оброблення кузовiв транспортних засобів” мається на увазі “Засоби полiрувальнi та засоби подібні для оброблення кузовiв транспортних засобів (крім восків штучних та восків готових, засобів полірувальних для металевих поверхонь)”.
 5. Під “Засоби косметичні для макіяжу чи догляду за шкірою, у т.ч. засоби сонцезахисні та для засмаги” мається на увазі “Засоби косметичні для макіяжу чи догляду за шкірою, у тому числі засоби сонцезахисні та для засмаги (крім препаратів лікарських, засобів косметичних для макіяжу губ і очей, засобів для манікюру й педикюру, пудри косметичної й туалетної, тальку)”.
 6. Під “Лосьйони та засоби для догляду за волоссям інші, н.в.і.у.” мається на увазі “Лосьйони та засоби для догляду за волоссям інші, н.в.і.у. (крім шампунів, засобів для завивки чи випрямлення волосся, лаків для волосся)”.
 7. Під “Засоби для гiгiєни ротової порожнини та зубiв” мається на увазі “Засоби для гiгiєни ротової порожнини та зубiв (уключаючи пасти для фіксування зубних протезів; засоби для полоскання ротової порожнини та освіжувачі подиху; нитки зубні; крім засобів для чищення зубів)”.
 8. Під “Мило та речовини поверхнево-активнi органічні” мається на увазі “Мило та речовини поверхнево-активнi органічні у вигляді брусків, брикетів, фігурних формованих виробів або у інших формах, для туалетних цілей”.

Джерела даних:

 1. Статистичний щорічник України за 2018 р., підготований Державною службою статистики України.
 2. Статистичний щорічник України за 2020 р., підготований Державною службою статистики України.
 3. Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України.
Знайшли помилку?
Напишiть нам
Якого функціоналу вам не вистачає?
Заповнити форму
Може бути цікаво
27 Листопада 2021

Темпи приросту (зниження) промислової продукції

23 Листопада 2021

Виробництво промислової продукції: машинобудування.

23 Листопада 2021

Виробництво промислової продукції: виробництво меблів.

23 Листопада 2021

Виробництво окремих видів продукції машинобудування