У квітні експорт електроенергії упав у 13 разів відносно березня. Водночас імпорт електроенергії перевершив експорт у понад 18 разів. Дані опубліковано аналітичним проєктом DiXi Group.
Експорт електроенергії у квітні 12 тис. МВт·год:
- 36% (4,2 тис. МВт·год) надійшли до Угорщини
- 33% (4 тис. МВт·год) – до Молдови
- 20% (2,4 тис. МВт·год) – до Румунії
- 10% (1,2 тис. МВт·год) – до Словаччини
- 1% (0,1 тис. МВт·год) – до Польщі.
Імпорт у квітні зріс на третину і становив 223,9 тис. МВт·год:
- 44% (97,7 тис. МВт·год) надійшли з Угорщини
- 21% (48 тис. МВт·год) – із Румунії
- 19% (43,3 тис. МВт·год) – зі Словаччини
- 9% (20,4 тис. МВт·год) – із Молдови
- 7% (14,5 тис. МВт·год) – із Польщі.

Нагадаємо, у квітні 2023 року імпорт електроенергії склав 3,94 тис. МВт-год, експорт – 95,9 тис. МВт-год. Загалом у 2023 році імпортовано 806,4 тис. МВт-год електроенергії, експортовано – 366 тис. МВт-год.
Джерело даних:
www.facebook.com