Посольство України у Великій Британії заборгувало 1,67 мільйона фунтів стерлінгів (близько 85 млн гривень) за в’їзд своїх автомобілів в центр Лондона. Дані опублікувало компанія Transport for London (TfL), яка відповідає за транспорту інфраструктуру міста.
Посольство України у Великій Британії заборгувало 1,67 мільйона фунтів стерлінгів (близько 85 млн гривень) за в’їзд своїх автомобілів в центр Лондона. Дані опублікувало компанія Transport for London (TfL), яка відповідає за транспорту інфраструктуру міста.
Загалом перелік боржників містить 161 іноземне представництво із загальною сумою боргу 143,52 млн фунтів стерлінгів (близько 7,27 млрд грн).
Найбільший борг має посольство США – 14,6 млн фунтів стерлінгів. Далі йде посольство Японії – 10,07 млн фунтів та представництво Індії – 8,55 мільйона.

За твердженням компанії “Transport for London”, антикорковий збір за в’їзд автомобілів в центр Лондону є послугою, а не податком. Відтак, всі посольства мають його сплачувати, чого не роблять. Відтак, вищевказаний борг накопичився з часу запровадження збору у 2003 році і до 31 грудня 2023 року.
Щобільше, “Transport for London” обіцяє накласти штрафні санкції та вимагає розглянути це питання в Міжнародному суді ООН.
Документи: