04 травня 2022

Приватбанк: обсяги карткових розрахунків в квітні зросли на 8%

У квітні кількість оплат покупок банківськими картками та електронними гаманцями через мережу торгових POS-терміналів ПриватБанку зросла на 18% у порівнянні з березнем – із 124 до 146 млн транзакцій. Про це свідчить статистика карткових розрахунків “Приватбанку”.

Обсяги безготівкових оплат у мережі ПриватБанку за другий місяць масштабних воєнних дій зросли на 8% із 32,4 млрд грн у березні до 35 млрд грн у квітні – за рахунок активного зростання кількості торгівельних точок, які приймають картки до оплати. Так у квітні в мережі банку активних терміналів торговців де проводились оплати картками на 14% більше – 167 тисяч проти 147,6 тисяч у березні.

“У квітні свою роботу відновили невеликі роздрібні торгові точки, за рахунок яких й збільшилися обсяги продажу товарів, а відповідно – й відновлюється економіка”, – відзначив Євген Заіграєв. У квітні доля обороту в роздрібній мережі збільшилась в порівнянні з березнем на 18,4% (19,4 млрд грн проти 16,4 млрд грн у березні) та вийшла на довоєнні тенденції еквайрингової мережі банку.


Також по темі:

Приватбанк: у березні 56% витрат приходилися на продукти

Подiлитись