У березні 2022 року український експорт скоротився на 57,9% проти лютого 2022 року, а імпорт – на 75,8%. Про це йдеться у розрахунках Державної служби статистики.
Сезонно скориговане сальдо зовнішньої торгівлі у березні 2022р. було позитивним і становило 819,4 млн. дол. США. У лютому 2022р. сальдо негативне – 969,0 млн. дол. США.
Водночас у І кварталі 2022 року експорт товарів з України становив $14,1 млрд, або 102,9% порівняно з І кварталом торік, імпорт – $14,13 млрд, або 94,4%. Негативне сальдо становило $31,6 млн. У січні – березні 2021 року також негативне – $1,3 млрд.

Нагадаємо, що експорт товарів у 2021 році становив 68,09 млрд дол., а імпорт – 72,82 млрд дол. Експорт товарів у 2020 році склав 49,2 млрд дол., а імпорт – 54,2 млрд дол.
Документи:
Зовнішня торгівля України товарами у І кварталі 2022 року