За квітень 2025 року понад 3,4 мільйона українців отримали національний кешбек у загальній сумі 445 млн грн. Це новий рекордний показник від старту програми. Дані опублікувало Міністерство економіки України.

Загалом за 8 місяців дії програми “Національний кешбек” українці отримали вже понад 2,4 млрд грн кешбеку.

Зокрема, виплата кешбеку за місяцями виглядала наступним чином: 

  • за вересень – 37,2 млн грн
  • за жовтень – 119,2 млн грн
  • за листопад – 232 млн грн
  • за грудень і січень – 714 млн грн
  • за лютий – 384 млн грн
  • за березень – 443 млн грн
  • за квітень – 445 млн грн 

Нагадаємо, що національний кешбек у розмірі 10% нараховується за купівлю споживчих товарів українського виробництва, зареєстрованих у програмі і придбаних у точках продажу, що беруть участь у програмі. 

Читайте також:

Джерело даних:
me.gov.ua