За квітень 2025 року понад 3,4 мільйона українців отримали національний кешбек у загальній сумі 445 млн грн. Це новий рекордний показник від старту програми. Дані опублікувало Міністерство економіки України.
Загалом за 8 місяців дії програми “Національний кешбек” українці отримали вже понад 2,4 млрд грн кешбеку.
Зокрема, виплата кешбеку за місяцями виглядала наступним чином:
- за вересень – 37,2 млн грн
- за жовтень – 119,2 млн грн
- за листопад – 232 млн грн
- за грудень і січень – 714 млн грн
- за лютий – 384 млн грн
- за березень – 443 млн грн
- за квітень – 445 млн грн
Нагадаємо, що національний кешбек у розмірі 10% нараховується за купівлю споживчих товарів українського виробництва, зареєстрованих у програмі і придбаних у точках продажу, що беруть участь у програмі.
Читайте також:
- У 2024 році “Зроблено в Україні” забезпечила додаткові 88 млрд грн ВВП
- Політика “Зроблено в Україні” забезпечила зростання ВВП на 0,64%
- Результати Зимової єПідтримки: заявки подали 14,4 млн українців
Джерело даних:
me.gov.ua