За рік велика приватизація принесла державі 8,9 млрд грн. Дані опублікувало Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України.
Таким є результат продажу чотирьох об’єктів.
Зокрема, на аукціонах у системі «Прозорро.Продажі» продано такі активи:
- готель “Україна” в Києві – понад 2,5 млрд грн
- Об’єднана гірничо-хімічна компанія – понад 3,9 млрд грн.
Також в рамках великої приватизації продано два санкційних активи:
- газобетонний завод “Аерок” – близько 1,9 млрд грн. Так
- завод “Вінницяпобутхім” – понад 608,1 млн грн.
Нагадаємо, що проведення електронних аукціонів для продажу обʼєктів великої приватизації було відновлено у 2024 році.
Читайте також:
- Мала приватизація: за 7 років в бюджети залучено близько 22 млрд грн
- Бюджет 2024: рекордні видатки, ріст доходів і міжнародна підтримка
- У січні-червні 2025 приватизація принесла бюджету 977 млн грн
Джерело даних:
me.gov.ua