У травні 2025 року українці придбали 1257 нових електромобілів. Це на 35% більше від квітня. Дані опублікувала асоціація українських автомобілевиробників “Укравтопром”.
Порівняно з травнем 2024 року попит на нові електромобілі зріс на 93%.
Більшість зареєстрованих у травні 2025 року нових електромобілів становили легковики – 1238 авто. Це на 91% більше, ніж торік.
Також придбано 19 комерційних електромобілів. Це майже в 4 рази більше, ніж торік.
Найпопулярнішими серед нових електромобілів у травні були наступні моделі:
- Volkswagen ID.UNYX – 254 придбаних авто
- BYD Song Plus EV – 210 авто
- Honda eNS1 – 188 авто
- BYD Sea Lion 07 – 61 авто
- Zeekr 7X – 55 авто
- Zeekr 001 – 52 авто
- Audi Q4 e-tron – 52 авто
- Honda M-NV – 44 авто
- Volkswagen iD.4 – 34 авто
- BYD Yuan Plus – 28 авто.
Загалом з початку 2025 року українці придбали понад 4,2 тисячі нових електромобілів. Це на 5% більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Читайте також:
- У 2024 році Тесла склала 28% імпорту вживаних електромобілів
- У квітні 2025 електромобілі купували на 37% частіше, ніж торік
- У 2024 році купівля нових електромобілів зросла на 41%
Джерело даних:
t.me