У травні 2025 року українці придбали 1257 нових електромобілів. Це на 35% більше від квітня. Дані опублікувала асоціація українських автомобілевиробників “Укравтопром”.

Порівняно з травнем 2024 року попит на нові електромобілі зріс на 93%.

Більшість зареєстрованих у травні 2025 року нових електромобілів становили легковики – 1238 авто. Це на 91% більше, ніж торік.

Також придбано 19 комерційних електромобілів. Це майже в 4 рази більше, ніж торік.

Найпопулярнішими серед нових електромобілів у травні були наступні моделі:

  • Volkswagen ID.UNYX – 254 придбаних авто
  • BYD Song Plus EV – 210 авто
  • Honda eNS1 – 188 авто
  • BYD Sea Lion 07 – 61 авто
  • Zeekr 7X – 55 авто
  • Zeekr 001 – 52 авто
  • Audi Q4 e-tron – 52 авто
  • Honda M-NV – 44 авто
  • Volkswagen iD.4 – 34 авто
  • BYD Yuan Plus – 28 авто.

Загалом з початку 2025 року українці придбали понад 4,2 тисячі нових електромобілів. Це на 5% більше, ніж за аналогічний період 2024 року.

Читайте також:

Джерело даних:
t.me