Програмою національного кешбеку на пальне скористалися 2,3 млн українців. Дані опублікувала прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
При цьому 91% користувачів програми – власники автомобілів економ-класу з невеликим об’ємом двигуна.
Національний кешбек на пальне – це тимчасовий антикризовий інструмент фінансової підтримки населення у період найбільшої за останні 50 років світової нафтової кризи. Він діяв з 20 березня по 31 травня 2026 року.
Національна програма дозволила українцям економити від 5% до 15% залежно від виду пального.
За час дії програми було відкрито близько 500 тисяч нових карток Національного кешбеку, що сприяло додатковому розвитку державних цифрових сервісів.
Накопичені кошти кешбеку можна використати на оплату комунальних послуг, придбання ліків, книжок і продуктів українського виробництва, а також спрямувати на благодійність чи підтримку Сил оборони.
Читайте також