За шість місяців дії програми “Національний кешбек” українцям виплачено близько 1,5 млрд грн кешбеку. Дані опублікувало Міністерство економіки України.
Зокрема, виплата кешбеку за місяцями виглядала наступним чином:
- вересень 2024 року – 37,2 млн грн
- жовтень 2024 року – 119,2 млн грн
- листопад 2024 року – 232 млн грн
- грудень 2024 року і січень 2025 року – 714 млн грн
- лютий 2025 року – 384 млн грн.
Виплати отримали учасники програми, які накопичили понад 2 гривні кешбеку та активували картки для виплат Національного кешбеку в застосунку Дія.
В Міністерстві економіки зазначають, що завдяки програмі “Національний кешбек” споживацька поведінка поступово змінюється на користь українського, зокрема зростає попит на товари з кешбеком. Адже за лютий виплачено майже стільки ж кешбеку, як за вересень, жовтень і листопад разом узяті.
Водночас розширюється пропозиція товарів з кешбеком – у програмі вже беруть участь 373 тисячі різноманітних споживчих товарів від 1760 українських виробників.
Читайте також:
- Українці вже накопичили 1,3 млрд грн національного кешбеку
- Політика “Зроблено в Україні” забезпечила зростання ВВП на 0,64%
- У 2024 році “Зроблено в Україні” забезпечила додаткові 88 млрд грн ВВП