За шість місяців дії програми “Національний кешбек” українцям виплачено близько 1,5 млрд грн кешбеку. Дані опублікувало Міністерство економіки України.

Зокрема, виплата кешбеку за місяцями виглядала наступним чином: 

  • вересень 2024 року – 37,2 млн грн
  • жовтень 2024 року – 119,2 млн грн
  • листопад 2024 року – 232 млн грн
  • грудень 2024 року і січень 2025 року – 714 млн грн
  • лютий 2025 року – 384 млн грн.

Виплати отримали учасники програми, які накопичили понад 2 гривні кешбеку та активували картки для виплат Національного кешбеку в застосунку Дія.

В Міністерстві економіки зазначають, що завдяки програмі “Національний кешбек” споживацька поведінка поступово змінюється на користь українського, зокрема зростає попит на товари з кешбеком. Адже за лютий виплачено майже стільки ж кешбеку, як за вересень, жовтень і листопад разом узяті.

Водночас розширюється пропозиція товарів з кешбеком – у програмі вже беруть участь 373 тисячі різноманітних споживчих товарів від 1760 українських виробників.

Читайте також:

Джерело даних:
me.gov.ua