У січні 2025 року українці накопичили 414 млн грн національного кешбеку. Дані опублікувало Міністерство економіки України.

У січні 2025 року українці накопичили 414 млн грн національного кешбеку. Дані опублікувало Міністерство економіки України.

За п’ять місяців від запуску програми «Національний кешбек» кількість її активних користувачів перевищила 5 мільйонів. 

Загалом за увесь час українці накопичили майже 1,3 млрд грн кешбеку. З них 850 млн грн – протягом грудня 2024 року-січня 2025 року (їх виплата відбудеться наприкінці лютого 2025 року). 

Наразі кешбек доступний на 365 тисяч товарів українського виробництва від понад 1700 виробників. У програмі «Національний кешбек» беруть участь провідні національні торговельні мережі, аптеки, автозаправні станції, а також значна кількість регіональних мереж і окремих магазинів.

Довідково:

Кешбек у розмірі 10% нараховується за купівлю товарів українського виробництва, поданих їхніми виробниками для участі в програмі, і придбаних у точках продажу, що беруть участь у програмі. Основна вимога до виробника – виробничі потужності мають бути на території України, до товару – наявність унікального штрихкоду. Точка продажу має бути на загальній системі оподаткування і формувати фіскальні чеки. Таким чином кошти державної програми спрямовуються в найбільш легальний сегмент економіки.

В програмі може взяти участь кожен українець старше 18 років. Максимальна сума кешбеку на місяць – 3000 грн. 

Читайте також:

Джерело даних:
me.gov.ua