Загальна потужність розподіленої газової генерації в Україні перевищила 1,81 ГВт. Дані опублікував Перший віцепрем’єр – Міністр енергетики України Денис Шмигаль. 

Регіони продовжують активно готуватися до наступного опалювального сезону та нарощувати потужності розподіленої газової генерації для зміцнення своєї енергонезалежності, забезпечення потреб критичної інфраструктури та промисловості.

Лідерами серед регіонів є Київська (212,3 МВт) та Черкаська (124,6 МВт) області.

Лише за останні 3,5 місяці регіонами введено в експлуатацію 338,7 МВт. Найбільше – у Київській, Житомирській областях та місті Києві.

Наразі тривають будівельні роботи для встановлення 249 установок загальною потужністю 522,8 МВт. Завершення робіт на більшості об’єктів очікується у вересні-листопаді 2026 року. 

Читайте також

Джерело даних:
t.me