У І півріччі 2024 року український автопарк поповнили понад 24,4 тисячі електромобілів. Дані опублікувала асоціація українських автомобілевиробників “Укравтопром”.
Зазначена кількість на 94% більша від І півріччя 2023 року.
Найбільше електромобілів у І півріччі 2024 року зареєстровано в наступних регіонах:
- Львівська область – 3392 авто (90% вживані)
- місто Київ – 3171 авто (63% вживані)
- Дніпропетровська область – 1926 авто (75% вживані)
- Київська область – 1767 авто (69% вживані)
- Одеська область – 1459 од (76% вживані)
Серед нових електромобілів найпопулярнішим на всіх цих ринках став Volkswagen ID.4.
Серед вживаних легковиків набільше імпортовано наступних моделей електромобілів:
- Nissan Leaf – у Львівській та в Одеській областях
- Tesla Model 3 – у Києві та Київській області
- Tesla Model Y – у Дніпропетровській області
Нагадаємо, що у червні 2024 року кількість електромобілів, які поповнили український автопарк склала майже 4,2 тисячі авто.
Також повідомлялося, що у загальній кількості імпортованих автомобілів протягом січня-травня 2024 року частка електромобілів склала 12,9%.
Джерело даних:
t.me