У І півріччі 2024 року український автопарк поповнили понад 24,4 тисячі електромобілів. Дані опублікувала асоціація українських автомобілевиробників “Укравтопром”.

Зазначена кількість на 94% більша від І півріччя 2023 року.

Найбільше електромобілів у І півріччі 2024 року зареєстровано в наступних регіонах:

  • Львівська область – 3392 авто (90% вживані)
  • місто Київ – 3171 авто (63% вживані)
  • Дніпропетровська область – 1926 авто (75% вживані)
  • Київська область – 1767 авто (69% вживані)
  • Одеська область – 1459 од (76% вживані)

Серед нових електромобілів найпопулярнішим на всіх цих ринках став Volkswagen ID.4.

Серед вживаних легковиків набільше імпортовано наступних моделей електромобілів:

  • Nissan Leaf – у Львівській та в Одеській областях
  • Tesla Model 3 – у Києві та Київській області
  • Tesla Model Y – у Дніпропетровській області

Нагадаємо, що у червні 2024 року кількість електромобілів, які поповнили український автопарк склала майже 4,2 тисячі авто.

Також повідомлялося, що у загальній кількості імпортованих автомобілів протягом січня-травня 2024 року частка електромобілів склала 12,9%.

Джерело даних:
t.me