У листопаді 2024 року, третій місяць дії програми «Національний кешбек», українці накопичили понад 250 млн грн кешбеку. Дані опублікувало Міністерство економіки України.
Зазначена сума в 2 рази більша від жовтня.
Станом на кінець листопада громадяни відкрили вже 4,6 млн карток “Національний кешбек”. До програми долучилися 15 банків.
У програмі «Національний кешбек» беруть участь провідні національні торговельні мережі, аптеки, автозаправні станції, а також значна кількість регіональних мереж і окремих магазинів. До програми приєдналося вже 1600 виробників. Кешбек доступний на 340 тисяч товарів українського виробництва.
Нагадаємо, що після запуску програми «Національний кешбек» кількість куплених продуктів харчування українського виробництва зросла на 9,5%.
Також повідомлялося, що протягом квітня-серпня 2024 року в рамках програми “Зроблено в Україні” з 25-відсотковою компенсацією від держави аграрії придбали 1,5 тисячі одиниць сільгосптехніки українських виробників.