Кількість користувачів програми “3000 км Україною” перевищила 852 тисячі осіб. Дані опублікувало інформаційне агентство “Interfax-Україна” з посиланням на відповідь Укрзалізниці на запит агентства.
Маються на увазі користувачі, які протягом січня-травня 2026 року пройшли верифікацію через “Дія.Підпис” та активували участь у застосунку Укрзалізниці.
Учасники програми “3000 км Україною” здійснили 338 тисяч поїздок, а середня дальність склала 433 км.
Найбільше проїзних документів за кілометри з 1-28 травня було оформлено за напрямками Київ-Вінниця-Київ – майже 17 тисяч, Київ-Харків-Київ – понад 10,6 тисяч, Київ-Суми-Київ та Львів-Київ-Львів – по 10,5 тисячі, Київ-Миколаїв-Київ – 10 тисяч, а також Конотоп-Київ-Конотоп – 9,4 тисячі.
Що стосується регіонального сполучення, найбільше квитків за програмою було придбано на напрямки Львів-Рівне-Львів – 8,4 тисячі, Хмельницький-Київ-Хмельницький – 8,3 тисячі, Тернопіль-Львів-Тернопіль – 6,9 тисячі та Хмельницький-Львів-Хмельницький – 6,1 тисячі.
В Укрзалізниці зауважили, що у травні дія програми поширювалась на понад 50 пар пасажирських поїздів далекого сполучення та 15 пар регіональних поїздів.
«3000 км Україною» – це державна програма підтримки, яка дозволяє громадянам отримувати безкоштовні залізничні поїздки Україною загальною протяжністю до 3000 км у визначені періоди та на окремих маршрутах. Ініціатива покликана зробити подорожі доступнішими, підтримати мешканців прифронтових територій і ефективніше використовувати вільні місця у поїздах у непіковий сезон.
Читайте також