З 1 січня 2024 року на дорогах України розпочали роботу ще 50 комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР). Дані опублікував перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Зокрема, 19 комплексів працювали до початку повномасштабної війни і наразі відновили свою роботу. Ще 31 прилад контролю розпочав роботу вперше.
Загальна кількість комплексів фіксації станом на 1 січня 2024 року – 265.
З 1 січня 2024 року розпочали роботу комплекси автофіксації у наступних містах та регіонах:
- Київ та Київська область – 6 комплексів (нові – 2, відновили роботу – 4);
- Миколаїв та Миколаївська область – 12 комплексів (нові – 6, відновили роботу – 6);
- Бориспіль – 2 комплекси (усі нові);
- Кривий Ріг – 2 комплекси (усі нові);
- Полтава та Полтавська область – 3 комплекси (нові – 1, відновили роботу – 2);
- Чернігів та Чернігівська область – 6 комплексів (нові – 5, відновили роботу – 1);
- Вінницька область – 3 комплекси (нові – 1, відновили роботу – 2);
- Волинська область – 1 комплекс (новий);
- Житомирська область – 2 комплекси (усі нові);
- Закарпатська область – 1 комплекс (новий);
- Івано-Франківська область – 4 комплекси (усі нові);
- Львів та Львівська область – 5 комплексів (нові – 1, відновили роботу – 4);
- Одеська область – 3 комплекси (усі нові).
Нагадаємо, що за три роки після впровадження системи автофіксації в Україні сплачено штрафів за автоматично зафіксовані порушення ПДР на суму понад 1,8 млрд грн.
Також раніше повідомлялося, що від старту роботи камер автофіксації у 2020 році станом на вересень 2022 року за 5352197 порушеннями ПДР виписано постанови.