За рік після скасування “нульового” розмитнення автомобілів завезено з розмитненням 255798 транспортних засобів. Дані опублікував народний депутат від фракції “Голос”, перший заступник керівника Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

За рік після скасування “нульового” розмитнення автомобілів завезено з розмитненням 255798 транспортних засобів. Дані опублікував народний депутат від фракції “Голос”, перший заступник керівника Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

Дані наведено за період з 1 липня 2022 року по 01 липня 2023 року. Від ввезення транспортних засобів за цей період до бюджету надійшло 35,32 млрд грн.

Нагадаємо, що за 3 місяці після скасування «нульового» розмитнення імпорт авто впав у 8 разів. Також повідомлялося, що одразу після завершення дії “нульового” розмитнення імпорт автомобілів з Польщі впав у 26 разів.

Довідково:

З 6 квітня по 1 липня 2022 року в Україні була скасована сплата мита та ПДВ при ввезені автомобілів з-за кордону, тобто діяло так зване “нульове” розмитнення.

Джерело даних:
t.me