Збитки, нанесені тільки під час захоплення Росією Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС) – зруйновані й пошкоджені майно та інфраструктура – сягають щонайменше 30 млрд грн. Дані опубліковано на сайті компанії “Енергоатом”.
Остаточну суму збитків можна буде встановити лише після звільнення ЗАЕС та реальної оцінки всієї заподіяної шкоди.
Недоотримана вигода Компанії через простій ЗАЕС у 2022 році становить 55 млрд грн, у 2023 році – понад 112 млрд грн.
Нагадаємо, що у 2023 році обсяг виробленої електроенергії “Енергоатомом” склав майже 52,41 млрд кВт-год. Також раніше повідомлялося, що у 2023 році імпорт електроенергії склав 806,4 тис. МВт-год, а експорт – 366 тис. МВт-год.
Джерело даних:
www.energoatom.com.ua