29 вересня 2022

Після релокації в безпечних регіонах вже відновило роботу 558 підприємств

Уже 745 українських підприємств переїхали до безпечних регіонів України, з яких 558  уже розпочали роботу. Про це повідомили в Мінекономіки. Загалом у межах програми Міністерства з релокації бізнесу зареєстровано  1846 заявок від бізнесу. 


Наразі для 286 підприємств здійснюється пошук відповідної локації та способу максимально простого та доступного транспортування відповідних виробничих потужностей.


Наприкінці серпня  в Мінекономіки повідомляли, що найбільшу частку серед релокованих підприємств складає бізнес зі сфери оптової та роздрібної торгівлі – понад 40% та підприємства в сфері переробної промисловості – 30%. Також серед переміщених компаній майже 7% здійснюють діяльність в сфері інформації та телекомунікації,  6% – професійної, наукової та технічної діяльності, 4% – у сфері будівництва.


Найбільше підприємств релокувалося до Львівської (29% релокованих підприємств), Закарпатської (18%), Чернівецької (13%), Тернопільської (8%) та Хмельницької (7,6%) областей. Окрім цього, 601 компанія відмовилась від релокації у зв”язку з деокупацією територій України. 

Подiлитись