Внаслідок атак Росії ТЕС ДТЕК Енерго втрачено 90% потужностей. Дані опублікував генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.
За час повномасштабної війни Росія атакувала теплові електростанції енергетичного холдингу ДТЕК понад 180 разів.
Збитки за попередніми оцінками сягають 350 млн доларів. Тільки у 2024 році на ремонти ТЕС піде 4 млрд грн власних коштів ДТЕК Енерго або близько 100 млн доларів. Це мінімальний план ДТЕК Енерго, що очікується встигнути зробити у 2024 році.
Водночас за даними, опублікованими на сайті МВФ, загальні збитки енергетичної системи України від весняних атак Росії становлять понад 1 мільярд доларів.
Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни втрати електрогенерації склали понад 40 ГВт.
Також повідомлялося, що у 2023 році виробництво електроенергії “Енергоатом” склало майже 52,41 млрд кВт-год.
Документи: