04 листопада 2022

За даними 2021 року Україна опустилася на 5 позицій в рейтингу талантів

Україна зайняла 66 місце з 133 країн в рейтингу The Global Talent Competitiveness Index 2022, який відслідковує глобальні тенденції в залученні, розвитку та утриманні талантів. 

Сусідами України в рейтингу виступають Албанія (65 місце) та Молдова (67 місце). На першому місці в рейтингу Швейцарія. Слідом за нею йдуть Сінгапур, Данія, США, Швеція, Нідерланди, Норвегія, Фінляндія, Австралія та Британія. Останні місця у звіті зайняли Ефіопія, Конго і Чад.

  • Як зазначається у звіті, Україна стала єдиною країною з рівнем доходу нижче середнього, яка потрапила у верхню половину рейтингу. Решта країн із таким доходом знаходяться аж в останній третині списку. 
  • Втім, більшість даних для розрахунку індексу зібрані ще до початку повномасштабної війни.
  • В нинішньому рейтингу перевагою України вказується високий рівень формальної освіти – 51 місце серед усіх країн. Втім, значно просідає самоосвіта і розвиток протягом життя (Lifelong Learning) – 113 місце з усіх країн

Звіт The Global Talent Competitiveness Index  щорічно публікується бізнес-школою INSEAD та американським дослідницьким інститутом Portulans Institute з 2013 року.


Також на тему:

  1. Україна зайняла 3 місце в рейтингу країн-лідерів з використання криптовалюти
  2. Україна зайняла 106 місце в Індексі прав власності
  3. Україна зайняла 129-те місце у рейтингу економічної свободи
  4. Україна посіла 35-ту позицію у міжнародному рейтингу впливовості паспортів
  5. Звіт Coursera: Україна в топ-30 рейтингу країн з найбільш кваліфікованими працівниками
Подiлитись