11 жовтня 2022

Оцінка кількості ВПО від максимуму зменшилася на 1,7 мільйона осіб

Станом на вересень кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні становила 6,24  мільйона людей. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Максимум з кількості переміщених осіб організацією був зафіксований в травні – 8,02 мільйона осіб.

Кількість осіб, які повернулися, другий місяць залишається практично незмінною і становить 6,03 мільйона осіб. При цьому, з цієї кількості 23% повернулися до України з-за кордону.

Найбільшу кількість переселенців прийняли в Дніпропетровській області – 13%. Далі йде місто Київ (10%), Харківська область (10%), Київська область (8%) та Полтавська область (7%).

Серед ВПО 43% складають чоловіки і 57% – жінки. Загалом змінили місце проживання 1,64 млн дітей віком до 17 років та 1,22 мільйона пенсіонерів.

Демографія ВПО

Дані, представлені в цьому звіті, отримано на замовлення Міжнародної організації з міграції (МОМ) у результаті проведення телефонного експресопитування, проведеного MultiCultural Insights. Дев’ятий раунд збирання даних серед вибірки розміром 2 002 унікальні дорослі респонденти (віком від
18 років) було проведено в період із 17 по 26 вересня 2022 року. Цю імовірнісну вибірку, що представляє понад 30 млн дорослих українців (віком від
18 років), було стратифіковано для досягнення репрезентативності на рівні 6 макрорегіонів України.

Повний звіт про переміщення читайте за посиланням.


Також по темі:

  1. Оцінка МОМ: кількість ВПО зросла до 6,6 мільйона осіб
  2. Дані Київстар: після вторгнення змінили місце проживання 8,7 млн людей всередині країни
Подiлитись